Почалося зовнішнє незалежне оцінювання - 8 Травня 2009 - Сайт загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Вашківці
Вівторок, 28.02.2017, 05:07
Загальноосвітня школа с. Вашківці
Єдина Країна! Единая Страна!
Чим ви переважно займаєтесь в Інтернет?

Головна » 2009 » Травень » 8 » Почалося зовнішнє незалежне оцінювання
Почалося зовнішнє незалежне оцінювання
Незалежне тестування стартувало
В середу, 6 травня, почалося зовнішнє незалежне оцінювання знань 2009 року. Випускники перевірять свої знання з історії України, наступне тестування відбудеться 8 травня з біології
«Контейнери із зошитами та бланками отримали вчасно. Маршрут руху контейнерів по Україні закрита інформація. Це зроблено для того, щоб уникнути будь-яких розмов про нечесне проведення оцінювання знань випускників», - сказав директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.

Освітяни вже провели інструктаж, затвердили списки спостерігачів, а 5 травня було проведено жеребкування, під час якого визначили, на яких саме пунктах працюватимуть спостерігачі. «Вищі навчальні заклади дали необхідну нам кількість людей. Списки вже складено. В аудиторії не повинно перебувати двоє людей із одного навчального закладу. Уповноважена особа, яка буде контролювати весь процес тестування, не матиме жодного відношення до закладу», - підкреслив Геннадій Іванович.

Велику увагу цьогоріч приділено безпеці. Учні зможуть в аудиторію взяти лише кулькову ручку із чорним стержнем та невелику пляшку мінеральної води. Жодних зайвих предметів вносити аудиторію буде заборонено.

За 30 хвилин до закінчення тестування випускники отримають бланки, куди перенесуть відповіді із тестового зошита. Ці зошити вони зможуть забрати з собою і через три дні після тестування на сайті Всеукраїнського центру оцінювання якості освіти звірити свої відповіді із правильними. «Діти зможуть самі порахувати бали. Вони знатимуть свій результат, не дочікуючись сертифікату», - сказав Геннадій Кузьменко. На кожному пункті буде чергувати лікар та міліціонер.

Відомі неподинокі випадки, коли випускник запізнившись на 1 хвилину на пункт здачі тестування, насправді запізнився на цілий рік зі вступом до ВУЗу. Так що будьте уважні, старайтеся приїзжати до місця тестування завчасно!

Переглядів: 472 | Додав: Teacher | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Онлайн радио Сок FM
«  Травень 2009  »