Сайт загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Вашківці - Наукові проекти
Вівторок, 28.02.2017, 05:08
Загальноосвітня школа с. Вашківці
Єдина Країна! Единая Страна!
Який у вас Інтернет?

Наукові проекти

"Школярик"  - перший учнівський сайт. Розробка цього сайту розпочалася в лютому 2009 р., та офіційно сайт з'явився 6 травня 2009 р. Автором цього сайту є його адміністратор - Басько Любов (Lubunia), учениця 11 - А класу Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Цей сайт створений саме для школярів. Можливо, ти знайдеш для себе тут якусь корисну інформацію. Я цьому буду дуже рада. Я намагатимусь додавати сюди нову цікаву інформацію, щоб тобі було цікаво сюди заходити і ти не забував про мій учнівський сайт.

Сайт "Світ молоді" був створений 11 лютого 2009 року ученицею 11 - Б класу Німець Ольгою, Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, Чернівецької області. Цей сайт створений саме для молоді, але люди які цікавляться життям молоді також можуть знайти тут багато цікавого для себе. Можливо ти знайдеш для себе тут якусь корисну інформацію. Я цьому буду дуже рада.
Я намагатимусь додавати сюди нову цікаву інформацію, щоб тобі було цікаво сюди заходити і ти не забував про мій сайт.

Привіт! Мене звати Тетяна, навчаюся в 11-А класі. Я автор сайту «Математика». Моє хобі – сидіти за комп’ютером.

На даний момент я працю над сайтом, у який ви зараз увійшли!

Я хочу побажати відвідувачам сайту здоровя, щастя. Щоб раділи життю!

Часто відвідуйте сайт «Математика». Оскільки тут ви зможете знайти багато чого цікавого!
Сподіваюся, що кожному хто сюди зайде, мій сайт сподобається!

Вивчення курсу БЖ є важливим кроком у розширенні вашого світогляду про безпеку та захист людини у процесі побутової діяльності. Допоможе вам усвідомити, що ти не один у суспільстві. Від вашого ставлення до безпеки життєдіяльності залежить життя і здоров'я інших. Тож учімося жити безпечно!

Ми живемо в епоху бурхливого розвитку цивілізації. Небаченими досі швидкими темпами йде зростання великих та малих міст,
розширюється промислове будівництво, збільшується кількість населення, зростає експлуатація всіх природних ресурсів.
У зв’язку з цим охорона навколишнього середовища стала для людства однією з найважливіших, злободенних проблем.

"Небезпеки людства"  - це сайт, в якому розповідається про небезпеки всього людства. Розробка цього сайту розпочалася в квітні 2009 р. Автором цього сайту є його адміністратор - Дикусар Валерія, учениця 11 - Б класу Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Впровадження у виробництво найновіших досягнень науки і техніки, поява нових технологій, енергоджерел і матеріалів призвели до революційних змін у житті суспільства. Людство вступило в епоху науково-технічної революції, що посилило антропогенний вплив на природу.

Древній світ знав сім класичних чудес. Майже п'ять тисячоріч тому було ”створено” перше з них - піраміди єгипетських фараонів, потім, через двадцять сторіч, друге - висячі сади у Вавилоні (VII в. до н.е.), за ним по одному в сторіччя - храм Артеміди в Ефесі (VI в. До н.е.), статуя Зевса в Олімпії (V в. до н.е.), Мавзолей у Галікарнасі (IV в. до н.е.), і нарешті, майже одночасно відразу два чуда – Колос Родоський і маяк на острові Форосі (III в. До н.е.).

Сайт "Все про КОХАННЯ" був створений ученицею 11-А класу, Кордулян Тетяною 27.05.2009 для здачі ДПА.
Я надіюся він зацікавить людей будь-якого віку.
Кохання – це не тільки, коли ти можеш витерпіти людину 10 хвилин, це дещо більше! Кохати – не означає дивитися один на одного, це значить дивитися в одному напрямку…

День Народження сайту 11 лютого 2009 року. Автором сайту є Ксюша!!!
    Цей сайт було створено для здачі державної підсумкової атестації з інформатики. В ньому є корисна інформація для випускників, а саме для тих, які йдуть після школи вчитися і не можуть зробити свій головний вибір у самостійному житті.

Всім привіт!!! Мене звуть Неля!
Я учениця 11 класу, мені 17 років.
Мені дуже подобається відкривати щось нове!
Згідно сучасної наукової теорії вважається, що усі метеори, які падають на Землю, походять з нашої Сонячної системи.
Так більшість метеоритів є шматками кометного пилу чи фрагментами астероїдів. Увійшовши в земну атмосферу вони спалахують,
залишаючи по собі вогненний слід, їх часто називають «падаючими зірками».
Онлайн радио Сок FM
«  Лютий 2017  »